3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

11.10.2008 Soutěž Žirovnice - "O POHÁR STAROSTY OSH PELHŘIMOV 2008"

13.10.2008     Autor: Admin

Tato soutěž byla již druhým rokem pořádána SDH Žirovnice na místním parkovišti pro OSH ČMS Pelhřimov. Tato soutěž byla již 4.ročník a zúčastnilo se ji celkem .... družstev mužů a ..... družstev žen. Tato soutěž byla rozdělena do dvou disciplin, a to Požární útok (Hrbáč) a Požární útok (Požární sport). Na dráze byla postavena dráha jak pro útok "Hrbáč", tak pro Požární sport. Družstva na dráhu nastupovala najednou a byla i stějně odstartována.

Prvně soutěžila družstva mužů a dále družstva žen. Nejlepšího útoku v Požárním sportu mužů dosáhlo družstvo z Kejžlic a to s krásným časem 17:92,

před družstvem pořádajícího sboru Žirovnice ( 18:...) video ZDE a družstvem z ........ V soutěži "Hrbáč" se na prvním místě umístilo družstvo z ......., před družstvem z ..... a ........ V kategorii žen, v požárním sportu bylo pořadí takové. Na prvním místě se umístilo družstvo žen v Požárním sportu z ........, na druhém místě družstvo z ..... a třetím ......... V "Hrbáči" bylo pořadí následující ............. První tři družstva v obou disciplínách si odnesla pohár a dálé poukázku na zboží a dále první dužstva mužů v obou disciplínách utovní pohár OSH ČMS Pelhřimov, který si po půl roce prostřídají.


Pro naše družstvo to byla asi posední soutěž tento rok. Naše družstvo soutěžilo ve složení:

 

                    koš - Doležal Martin

                    středy - Kadlec Radek

                    strojník - Bazala Milan ml.

                    béčka - Zýka Jiří

                    rozdělovač - Kadlec Jaroslav

                    levý proud - Janů Pavel

                    pravý proud - Vaněk Václav ml.

 

 Video SDH Žirovncie 

 

Video SDH Kejžlic 

 

 

 

 

 

Foto naleznete ZDE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2014 13:19:13
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one