3264x450.JPG
Poslední aktualizace
14.10. 2020

30. 4. 2016 PÁLENÍ ČARODĚJNICE A HAVRANI NA LOUCE U HASIČSKÉ ZBROJNICE

Sbor dobrovolných hasičů v Žirovnici si Vás a vaše děti dovoluje pozvat dne 30. 4. 2016 od 15. hodin na louku k hasičské zbrojnici v Žirovnici. Kde již každoročně členové SDH Žirovnice pro Vás a Vaše děti připraví mnoho soutěží, při kterých se budou bavit celé odpoledne. Akci také navštíví Téměř divadelní společnost. Kolem 17. hodin bude zapálena hranice. Pro děti i rodiče bude připraven menší ohýnek pro opékání buřtů. Od 17. hodin bude k další zábavě hrát skupina HAVRANI! Tak jako předešlé roky bude taneční parket a stoly zastřešen, občerstvení po celou dobu akce zajištěno. Nové informace budeme pravidelně uvádět jak na www.facebok.com/SDHZIROVNICE, tak i zde.
Sbor dobrovolných hasičů v.jpg
17.06.2017 18:17:50
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one