3264x450.JPG
Poslední aktualizace
02.02.2022

30. 4. 2011 FILIPOJAKUBSKÁ NOC

 

V sobotu po 16. hodině se za hasičskou zbrojnicí konalo pravidelné pálení čarodějnic, které se pořádá pro děti a je pro ně zde připraveno plno zábavných her a soutěží. I letos se za hasičskou zbrojnicí sešlo velké množství dětí i jejich rodičů, za které jsou pořadatelé, tedy místní dobrovolní hasiči velmi rádi a všem děkují.  Celý den bylo krásné počasí, ale bohužel v odpoledních hodinách se nám počasí začalo kazit a přibližně hodinu po začátku přišla prudká průtrž deště, která celou tuto akci zmařila a musela být po vystoupení kouzelníka ukončena. Ještě jednou bych chtěl za SDH Žirovnice a všechny kterou tuto akci připravovali poděkovat, že se Vás na louce za hasičskou zbrojnicí sešlo takovéto množství a příští rok se na Vás opět budeme těšit, že se zde sejdeme aspoň v tomto množství. 

20.11.2016 18:56:17
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one