14.10. 2020

20.07.2020     Autor: Admin

V pondělí 6.7.2020 byla naše jednotka požádána na pomoc se zajištěním soutěžního odpoledne na dětském táboře Nová Častoboř v bývalé areálu Jitřenka. Jednotka sboru dobrovolných hasičů na místě zajistila pro soutěžní odpoledne výrobu dětské pěny. Jelikož naše jednotka nedisponuje agregátem na výrobu lehké pěny, tak byl osloven sousední sbor z Počátek, který nám s výrobou pěny pomohl. Po dokončení soutěže provedli členové JSDH ukázku vybavení na zásahových vozidlech naší jednotky. Děti měli možnost vyzkoušet vybavení ve kterém členové zasahují, každý mohl vyzkoušet zásahovou přilbu, zásahový oblek, nebo že dýchací přístroj na zádech je rozhodně těžší jak aktovka do školy.

Doufáme, že se ukázka naší techniky a vybavení líbala a děti si ji užily stejně jako my.

!!!ZRUŠENÍ SOUTĚŽÍ!!!

Ve všech kategoriích, tj. dospělých, dětí i dorostu se ruší soutěže pohárové, soutěže regionálních lig i jiné soutěže, prozatím do 30. 6. 2020.
OPATŘENÍ VEDENÍ SH ČMS k současné situaci v ČR ke stažení ZDE:
18.1.2020     Autor: Admin
IMG_9149.JPG
V sobotu 11.1.2020 se konala výroční valná hromada SDH Žirovnice. V letošním roce končilo 5leté volební období bývalého výboru a před členy SDH Žirovnice bylo hlavním úkolem zvolit si nové vedení SDH Žirovnice, které budou sbor zastupovat v novém.......
Více v článku.

Sbor dobrovolných hasičů města Žirovnice,

Si dovoluje pozvat všechny své členy na Výroční valnou hromadu Sboru dobrovolných hasičů Žirovnice, které se bude konat dne 11. ledna 2020 od 18:00 hodin na hasičské zbrojnici v Žirovnici.

Více v článku.

POUR FÉLICITER