27. 7. 2016 TECHNICKÁ POMOC, ČERPÁNÍ VODY ŽIROVNICE

30. 7. 2016     Autor: Admin

Ve středu naše jednotka vyjížděla k čerpání laguny, která vznikla vlivem ucpání kanálové vpusti cca 100 m nad hasičskou zbrojnicí a rozlití vody na louku. Vlivem rozlití vody došlo k částečnému vniknutí vody do hasičské zbrojnice a do RD v ulici Smetanova. Jednotka provedla pročištění kanálové vpusti a na odčerpání laguny nasadila 2 ks plovoucích čerpadel Aquafest a 1 ks kalového čerpadla. Po opadnutí vody provedla dočištění kanálové vpusti a ukončila zásah. Během zásahu vyjížděla jednotka 1 + 1 s DA 9 Ford Transit k dalšímu zásahu, k čerpání do ulice Smetanova.
30.08.2016 19:17:20