Nově zrekonstruovaná klubovna mladých hasičů v Žirovnici je téměř před dokončením, zde si můžete prohlédnout několik obrázků pořízených v sobotu 27. 12. 2014 po školení členů JPO obce Žirovnice.
DSCF2619.JPG
DSCF2621.JPG
1. 9. 2014     Autor: Admin

Průběh soutěže bohužel i přes naší veškerou snahu nebyl takový jaký jsme si přáli. Předem se musíme omluvit všem vedoucím družstev a hlavně mladým hasičům, pro které tato soutěž musela být hrozně dlouhá. Bohužel zapůjčená časomíra od SDH Obrataň při zkoušení opravdu fungovala a splnila se slova, která nám řekla obsluha která zde měla
 s časomírou zůstat "Ať vám funguje aspoň každý druhý útok". Vše se bohužel naplnilo, po prvním útoku soutěžního družstva a nastříkání terče vodou přestal terč na dráze 2 fungovat a všechny pokusy se tedy musely odběhnout pouze na jednu dráhu. Celá soutěž se tedy protáhla o více jak tři hodiny.
Více naleznete v článku.
V neděli 8. 6. 2014 se u hasičské zbrojnice konala soutěž pro nejmenší hasiče s názvem Žirovnický Soptík 2014. Tato soutěž se konala již jako 2. ročník. Na soutěž přijela čtyři sbory dobrovolných hasičů, celkem tedy šest soutěžních družstev. Nejlépe si vedlo domácí družstvo starších, které dosáhlo času 24,37 a obsadilo 1. místo. Druhé místo obsadilo také domácí družstvo Žirovnice mladší s časem 26,40. Místo třetí obsadilo s časem 27,11 družstvo SDH Popelín mladší.
Více info v článku...