7.1.2009     Autor: Admin, Jana Vaňková (dorostenka)

5.12. se členové mladých hasičů sešli na hasičské zbrojnici aby potěšili své známé, rodiny a ostatní malé děti v Žirovnici. Dlouhou dobu před Vánoci jsme připravovali kostýmy. Vlastně jsme připravovali kostým mikuláše a trochu jsme poupravovali anděla. Na den, kdy se ulice naplnily skupinami mikulášů, andělů a čertů, jsme se všichni těšili. Bohužel jsme se nesešli všichni, ale i tak nás bylo dost. Měli jsme mikuláše, anděla a šest čertů. Z hasičské zbrojnice jsme odcházeli před pátou hodinou. Našim cílem bylo navštívit naše známé, babičky, tety apod., ale někteří lidé si nás zvali domů, postrašit své ratolesti. O půl deváté jsme byli unaveni, a tak jsme se rozhodli jít už domu. Na hasičské zbrojnici jsme se převlékli a rozešli se. Darované peníze jsme investovali do kroužku mladých hasičů a zbytek si rozdělili. Byl to hezký večer. Kostýmy se nám povedli, každý, kdo nás potkal nás chválil a zábavy jsme si užili taky dost. Tato akce se nám povedla a já doufám, že si to příští rok zopakujeme. Jana Vaňková, členka mladých hasičů Žirovnice.

Foto v GALERII

13.1.2009     Autor: Vaňková Jana

V sobotu 18. 10. 2008 nás čekala cesta do Velké Chyšky. Poslední závody - podzimní kolo hry PLAMEN - přespolní běh a štafeta dvojic. Na štafetě dvojic jsme se umístili na 6 místě. Chviličku nato vyběhlo naše soutěžní družstvo na přespolní běh.

13.1.2009     Autor: Vaňková Jana

7.1.2009     Autor: Admin, Jana Vaňková (dorostenka)

P1020736.jpg
P1020737.jpg
P1020738.jpg
Dnes od dopoledních hodin se u hasičské zbrojnice v Žirovnici konala soutež mladých hasičů ,,ŽIROVNICKÝ PODZIM 2008", který je započítávaný do ligy mladých hasičů okresu Pelhřimov. Soutěže se zúčastnilo 23 družstev mladých hasičů. Soutěž byla vypsána pro mladší a starší, ale družstva soutěžila dohromady, každé družstvo vždy dva pokusy. Soutěžilo se za hasičskou zbrojnicí v disciplíně Požární útok PLAMEN - podle Směrnice pro celoroční činnost kolektivů mladých hasičů a to na dvou základnách.
Více v článku.

13.9.2008     Autor: Vanilla