Členové mladých hasičů

Na kroužek mladých hasičů v Žirovnici dochází k listopadu 2016 25 dětí do věku 15 let. Pod vedení Petry Přibylové, Jana Čekala a Ladislava Přibyla se postupně připravují, na soutěže mladých hasičů. Věkové rozmezí dětí je od 3 do 16 let.

V letošním roce 2016 se tři družstva mladých hasičů zúčastnila soutěží, které připravilo několik sborů úplně pro ty nejmenší děti a vybraných soutěží Ligy mladých hasičů okresu Pelhřimov. I v letošním roce tento seriál soutěží naše družstvo vyhrálo. Dále probíhá začleňování nových členů do družstva mladých hasičů. Seznam mladých hasičů naleznete níže.