28. 4. 2018 PÁLENÍ ČARODĚJNICE A HAVRANI NA LOUCE U HASIČSKÉ ZBROJNICE

Sbor dobrovolných hasičů Žirovnice a Odbor kultury Města Žirovnice si Vás a Vaše děti dovoluje pozvat v sobotu 28. 4. 2018 od 15:00 hodin na louku u hasičské zbrojnice v Žirovnici, kde již každoročně členové SDH Žirovnice připraví mnoho soutěží a her při kterých se budou bavit celé odpoledne. Během odpoledne uvede Divadlo Malvína pohádku "O dobrém psu Cyrilovi". Zapálení hranice, která bude i v letošním roce připravena bude zapálena v 17:00 hodin. Pro děti i rodiče bude v prostoru ohniště u hasičské zbrojnice připraven menší ohýnek pro opékání buřtů. Od 17:00 hodin bude k další zábavě hrát skupina HAVRANI! Tak jako předešlé roky bude taneční parket a stoly zastřešen a v případě chladného počasí vyhříván. Občerstvení po celou dobu akce zajištěno.
Image.jpg
26.03.2018 18:14:52