pozadí plochy.jpg
Poslední aktualizace
10. 2. 2018

12. 5. 2018 THL Dvorce

Včera jsme se zúčastnili prvního kola THL ve Dvorcích. Na start jsme šli jako 16. tým. Na základně všechno v klidu zapojeno, ale hned po odbězích ze základny došlo k první chybě našeho pokusu a tou bylo podklouznutí a následný pád levého proudu. Pokus jsme však neukončili. S ničím se nečekalo a voda šla do předu hned pod plným, levý proud ztrátu v rámci možností doběhl, ale po zavodnění "céčkového" vedení došlo k rozpojení půlspojek na rozdělovači. To už náš pokus bohužel ukončilo a domů jsme jeli s neplatným pokusem. Další soutěž nás čeká příští týden ve Žďáru a na okrsku ve Štítné.

Složení týmu:
koš- Švadlena Petr
nabírání- Hanzal Patrik
stroj- Blahník Aleš
béčka- Kasal Tomáš
rozdělovač- Urban Petr
levý proud- Janů František
pravý proud- Růžička Jakub

03.06.2018 21:21:26
sdhzirovnice
WEBMASTER - SDH ŽIROVNICE - Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu, šíření či další zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu SDH Žirovnice zakázáno.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one