Blíží se nám PÁLENÍ ČARODĚJNIC 2016, již zítra. Sbor dobrovolných hasičů Žirovnice pro Vás připravil několik novinek. Jedna z hlavních je, že je připraveno vytápění velkého stanu. Doufáme, že to pomůže k většímu pohodlí Vás návštěvníků a ve večerních hodinách nebude taková zima. HLÁSÍ NÁM NEJTEPLEJŠÍ TEN V TÝDNU. Dnes v odpoledních hodinách bude probíhat stavba hranice.
20160428_174457.jpg
20160428_174431.jpg
20160428_174141.jpg
Sbor dobrovolných hasičů v Žirovnici si Vás a vaše děti dovoluje pozvat dne 30. 4. 2016 od 15. hodin na louku k hasičské zbrojnici v Žirovnici. Kde již každoročně členové SDH Žirovnice pro Vás a Vaše děti připraví mnoho soutěží, při kterých se budou bavit celé odpoledne. Akci také navštíví Téměř divadelní společnost. Kolem 17. hodin bude zapálena hranice. Pro děti i rodiče bude připraven menší ohýnek pro opékání buřtů. Od 17. hodin bude k další zábavě hrát skupina HAVRANI! Tak jako předešlé roky bude taneční parket a stoly zastřešen, občerstvení po celou dobu akce zajištěno. Nové informace budeme pravidelně uvádět jak na www.facebok.com/SDHZIROVNICE, tak i zde.
Sbor dobrovolných hasičů v.jpg