V sobotu 2. 5. 2015 se na louce u hasičské zbrojnice konala již tradiční akce PÁLENÍ ČARODĚJNIC pro děti a jejich rodiče, které bylo i letos zařazeno v rámci projektu města Žirovnice: Děti za kulturou, kultura za dětmi. Pro děti zde bylo připraveno plno různých soutěží, prolézaček a odbor kultury zajistil představení klauna Pupa. Jsme velice rádi, že se k hasičské zbrojnici i přes ne úplně teplé počasí dostavilo dětské osazenstvo v tak hojném počtu jak v minulých letech Po 17. hodin byla zapálena hranice. I v letošním roce Čarodějnické odpoledne pokračovalo i ve večerních hodinách, kdy hrála kapela Havrani, která nás všechny provázela až do ukončení této akce. Doufáme, že se Vám PÁLENÍ ČARODĚJNIC líbilo a v příštím roce se budeme opět těšit na Vaši návštěvu.
DSCF2829.JPG
DSCF2868.JPG