26. 8. 2014     Autor: Admin

V sobotu 9. 8. 2014 oslavili kolegové SDH Počátky 140 let od založení místní dobrovolného hasičstva. Této vydařené oslavy se zúčastnil i náš sbor s CAS 24 Liaz a dvě družstva mladých hasičů. Celá tato oslava se konala  na autobusovém nádraží a návštěvníci zde měly možnost vidět ukázky jak historické, tak současné té nejnovější techniky jak u jednotek dobrovolných hasičů, tak profesionálních jednotek.
Více v článku.
DSCF2138.JPG
DSCF2199.JPG
1. 5. 2014     Autor: Admin

V sobotu 26. 4. 2014 se na louce u hasičské zbrojnice konala již tradiční akce PÁLENÍ ČARODĚJNIC pro děti a jejich rodiče, které bylo i letos zařazeno v rámci projektu města Žirovnice: Děti za kulturou, kultura za dětmi  Pro děti zde bylo připraveno plno různých soutěží, prolézaček a odbor kultury zajistil dětské divadelní představení.
Více info v článku.
DSCF1517.JPG
DSCF1429.JPG
DSCF1495.JPG
DSCF1408.JPG
Sbor dobrovolných hasičů v Žirovnici si Vás a vaše děti dovoluje pozvat dne 26. 4. 2014 od 15. hodin na louku k hasičské zbrojnici. Již každoročně členové SDH pro vaše děti připraví mnoho soutěží, při kterých se budou bavit celé odpoledne. Kolem 17. hodin bude zapálena hranice. Pro děti i rodiče bude připraven menší ohýnek pro opékání buřtů. Od 17. hodin bude k další zábavě hrát skupina HAVRANI! Tak jako předešlé roky bude taneční parket a stoly zastřešen, občerstvení po celou dobu akce zajištěno. Nové informace budeme pravidelně uvádět jak na www.facebook.com/sdhzirovnice, tak také zde.
Pozvánka.jpg
30. 1. 2014     Autor: Admin

V sobotu 11. 1. 2014 se konala na hasičské zbrojnici výroční valná hromada SDH Žirovnice. Jako hosté se na místní hasičskou zbrojnici dostavil starosta města Žirovnice pan. Mgr. Milan Šmíd, místostarosta města Žirovnice pan Mgr. Jiří Tůma, starosta OSH Pelhřimov Václav Kubíska.