30. 4. 2011 FILIPOJAKUBSKÁ NOC

V sobotu po 16. hodině se za hasičskou zbrojnicí konalo pravidelné pálení čarodějnic, které se pořádá pro děti a je pro ně zde připraveno plno zábavných her a soutěží. I letos se za hasičskou zbrojnicí sešlo velké množství dětí i jejich rodičů, za které jsou pořadatelé, tedy místní dobrovolní hasiči velmi rádi a všem děkují. Celý den bylo krásné počasí, ale bohužel v odpoledních hodinách se nám počasí začalo kazit a přibližně hodinu po začátku přišla prudká průtrž deště, která celou tuto akci zmařila a musela být po vystoupení kouzelníka ukončena. Ještě jednou bych chtěl za SDH Žirovnice a všechny kterou tuto akci připravovali poděkovat, že se Vás na louce za hasičskou zbrojnicí sešlo takovéto množství a příští rok se na Vás opět budeme těšit, že se zde sejdeme aspoň v tomto množství.